בית תוכנה

בית תוכנה

מה הוא בית תוכנה? וכיצד ניתן לבחור נכון? במאמר זה נפרט לכם את התשובה לשאלות אלו.

בית תוכנה הינה חברה מקצועית, המאגדת לתוכה מגוון רחב של אמצעים דיגיטאליים, שכל ייעודם הינם לאפשר אינטגרציה של פתרונות מחשוב בהתאם לצרכיהם של הלקוחות.

כיצד עובדים עם בית התוכנה?

כאשר אתם מחפשים גוף מקצועי אשר ייקח אחריות על פרויקט תוכנה אותו תרצו להקים, אתם זקוקים לחברה מקצועית. מצד אחד פרויקט כזה מכיל בחובו כמות לקוחות לא מבוטלת, מצד שני תרצו להביא לידי ביטוי את כלל צרכי פיתוח התוכנה בנישה מסוימת.

בית התוכנה מאפשר לכם לקבל הכול תחת קורת גג אחת ולספק לכם את כלל השירותים הטכנולוגיים הקשורים לפרויקט אותו אתם מקימים.

לחברת אסטרטג ישנם מתכנתים רבים, המפתחים מגוון רחב של מערכות כמו למשל: WEBING, אתר "קוף" לתרגום מאמרים, כרטיסי ביקור דיגיטאליים, פלאגינים ואף מודלים לסליקה המשרתים אלפי משתמשים מרוצים.

גוף אחד שיספק את כלל משאבי הפיתוח

צוות פיתוח חיצוני יאפשר לכם לקבל מפתחים בעלי כישורים מסוימים וכאלה אשר ישתלבו בצוות הלקוח גם אם מדובר בבניית אתרים ע"י צוותים "בשלט רחוק".

כיצד נבחר בית תוכנה?

ראשית, עלינו לוודא כי בית התוכנה מתאים לצורך שלנו. כמו למשל באם אנו מחפשים מערכת לשליחת סמסים המסונכרנת עם וורדפרס וכזאת המאפשרת לשלוח הודעת סמס לאחר קנית, גם כזאת המתבצעת בחנויות אשר נבנו על וובינג. יחד עם זאת, ישנם בתי תוכנה אשר אינם לוקחים פרויקט פיתוח מהתחלה ועד הסוף וכן גם לא מספקים שירותי ייעוץ להשלמת ההתמחות. חברת אסטרטג מכילה בתוכה כוח אדם המתמחה בתחומו.

בניית מערכות ומסגרת עבודה

מספר דוגמאות למערכות שלנו:

  • מערכת לבניית אתרים – במערכת זו ניתן "לבנות" אתרים ולפתוח בלחיצת כפתור פשוטה. מאחורי המערכת קיימת תשתית מורכבת המקבלת יחס באופן שוטף ואף אנשים המתקינים ומתכנים אתרים.
  • מערכת לפתיחת כרטיסים דיגיטליים – כרטיס ביקור דיגיטלי אשר יחסוך לכם הן בזמן והן בעלויות היקרות. מהיום, תוכלו ליצור כרטיס ביקור אשר יוביל את הלקוח שלכם ישירות לאתר הפרטי שלכם, לכתובת בית העסק ואף לנייד שלו.
  • מערכת תרגומים המאפשרת תרגום סימולטני.
  • פלאגינים ומודולים לוורדפרס ודורפל.

איכות ואמינות בית התוכנה

ממליצים – באם נרצה לשפץ את הבית, נבקש מהמשפחה הקרובה שתמליץ לנו על בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים. כך גם בבית תוכנה, רצוי לעבוד עם חברות יציבות, תוך המלצות מחברות שאתם עובדים איתם ברמה השוטפת.

תיק עבודות – ניתן לבקש מכל בית תוכנה תיק עבודות. מהו סדר גודל מורכבות הפרויקטים אותם בצעו בעבר? האם לחברה יש ניסיון עם פתירת בעיות מורכבות? דבר זה יכול להעיד על מקצועיות בית התוכנה, על התמחות טכנולוגית תוך שימושם בתחומים שונים.

ותק – מרבית העסקים אינם שורדים את הראשונות הקרובות, מי ששרד זאת יוכל להשתפר באופן משמעותי. תבחרו בית תוכנה הקיים בשטח וכזה אשר יהווה עבורכם שקט נפשי לאורך זמן.

מכל האמור לעיל, חברת אסטרטג מאגדת בתוכה אלפי לקוחות מרוצים אשר קיבלו מערכות ייעודיות לארגונם. אנו נבנה עבורכם מוצרים ופרויקטים בכדי לעזור לכם להשתדרג לטכנולוגיות החדשניות ביותר הקיימות בשוק כיום. יש לנו צוות מתכנתים המספקים שירותי פיתוח תוכנה ויכולים להפוך עבורכם כל רעיון אופציונאלי למערכת שימושית, אפקטיבית, המותאמת לצורכי הארגון שלכם.