מעוניינים להציג את המוצר שלכם בצורה ריאליסטית ככל האפשר דרך אתר האינטרנט של החברה ? רוצה להמחיש תהליך מורכב באופן ויזואלי ומפורט או סתם להציג באופן מוחשי דמויות פרי דמיונכם? זה בדיוק הזמן להכיר את עולם הדמיות תלת מימד.

נישת הדמיות התלת ממד הפכה בשנים האחרונות לדרך פרסום יחידה ומקורית בכל ענפי התעשייה, היות והיא מאפשרת לנו להציג את המוצר הסופי בצורה ויזואלית מרשימה ומאפשרת לנו כמעט לחוש את המוצר הסופי או הדמויות דרך המסך.

הדמיית תלת מימד – תנו ללקוחות שלכם להרגיש

כיום, ניתן לפגוש את תחום הדמיות התלת ממד בעולם הפרסומות, הסרטים והמשחקים אך במקביל קיימת עלייה מתמדת בשימוש בהדמיות תלת מימד בעולם הנדל"ן, הרפואה ואפילו בתחום של הדפסות תלת ממד.

ברמה הפרקטית, הדמיית תלת מימד מאפשר ללקוח הסופי לקבל את התחושה המלאה של המוצר הסופי ולמעשה להחליף את מסעות השכנועים הארוכים של אנשי המכירות. כך שבפועל הדמיית תחת מימד תסייע לכם להגדיל את המכירות בעבור העסק שלכם.

נסו ולו לרגע לדמיין פגישה עם לקוח במשרד מכירות של פרויקט בנייה בשלבי היסוד ואת תחושתו של הלקוח כאשר יקבל הדמיה ויזואלית מלאה לסוגי הדירות השונות בפרויקט מבפנים ובמחוץ.

דוגמאות לסרטונים תלת מימדיים


הדמיות Three dimensional simulationsׁ) 3Dׂׂׂׂ) – פתרון פשוט לבעיות מורכבות.

במקרים אחרים, בהם תרצו להמחיש ללקוח או לגורמים נוספים פתרון או דרך פעולה מורכבת מכל סוג שהוא תדרשו להמחיש את הפעולות השונות על ידי כתיבת מסמכי פעולה רבים, ארוכים ובעיקר מסורבלים.

גם כאן, הדמיית תלת מימד ׁThree dimensional simulationsׁ) 3Dׂׂׂׂ) מאפשרת לכם להציג את התהליך מראשיתו ועד סופו, כאשר הצופים לעיתים, אף יכולים לעצור את ההדמיה, לסובב את המוצר ולבחון את התהליך מכל נקודה ומכל זווית.

את ההדמיה עצמה ניתן ליצור כסרטון או כמודל אינטראקטיבי, כאשר את שתי האפשרויות תוכלו לשלב באתר האינטרנט של החברה או העסק ולתת לגולשים שלכם את האפשרות לראות את המוצר ואפילו להפעילו בצורה ווירטואלית ולמעשה לקרב אותם לרכישה.

סרטוני תלת מימד – הפכו את הסרטון למציאות

כל אחד מאתנו כבר פגש בסרט תלת מימד באורך מלא שעליו נעשתה עבודה של מספר שנים לעיתים יותר ומכיר את התחושה הריאליסטית ומלהיבה שסרטוני תחת מימד משרים עלינו. מהיום, תוכלו ליצור סרטונים כאלה גם לשימושכם האישי.

למעשה תוכלו להפוך כל אדם לדמות או אפילו ליצור את לוגו החברה שלכם באנימציית תלת מימד מרהיבה להצגה בכנסים או אפילו באתר האינטרנט שלכם. כי אחרי הכל מי מאיתנו לא עוצר להסתכל על סרטון תלת מימד?

אם אתם מעוניינים בסרטוני תלת מימד או הדמיות תלת מימד, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום וליצור את ההדמיה הבאה שתוביל את הלקוחות שלכם אליכם ותסייע לכם לקרב אותם לסיכום העסקה הבאה.