צריך הכוונה וייעוץ בתחום הפרסום והשיווק הדיגיטלי?

קבל הצעת מחיר משתלמת

הכוונה וייעוץ אסטרטג
הכוונה וייעוץ אסטרטג

ישנה דעה רווחת שלאחר הקמת אתר חלומותייך, עם העיצוב האולטימטיבי והמודולים המשוכללים ביותר הקיים בשוק, הדרך להצלחת הפרויקט היא קרובה.
זוהי טעות נפוצה ביותר ולכן אנו מספקים הכוונה וייעוץ אינטרנטי לפני הקמת האתר, בזמן הקמתו או לאחר שהאתר עלה לרשת האינטרנט.
קצה היכולת בתחום באינטרנט בא לידי ביטויי בקידום אתרים אופטימלי למיקום גבוה יותר במנועי החיפוש דוגמת גוגל, יאהו, מיקרוסופט, וואלה או בפן הפסיכולוגי – חברתי בו אנו צריכים להיות מכווני מטרה. לדעת איך להשתלב? היכן לפרסם? כיצד לשווק? ועם זאת להישאר בתזרים מזומנים חיובי.

קבוצת אסטרטג מספקת הכוונה וייעוץ, מפתחת מספר רב של פרויקטים פרטיים ומשקיעה משאבים רבים באסטרטגיה פרסומית – שיווקית יעילה ואפקטיבית הבאה לידי ביטוי בכיוון של צמיחה מתמדת. חברי הקבוצה מקצועיים בתחומם, בעלי תארים הקשורים לתחום הכלכלה, שיווק משפטים, מחשבים, יועצים טכניים ועוד.

חלק ממטרות הליבה של הקבוצה היא לתת תמיכה וייעוץ לאלו המעוניינים להיכנס לתחומי האינטרנט השונים, ולא יודעים איך או מהיכן להתחיל, ולאלו שכבר נכנסו לתחום האינטרנט וצריכים הכוונה אסטרטגית. 
אנו מעוניינים לייעץ, לכוון ולחלוק את הידע שלנו בתחום השיווק והקידום על מנת לעזור לכם להצליח ולעלות על הדרך הנכונה, ולהתייעל בכיוון שתבחרו בצורה הטובה ביותר.

להכוונה וייעוץ חינם לחץ כאן

אסטרטג: הכוונה וייעוץ  שיווק באינטרנט  אתרים תדמיתיים  חנויות וירטואליות