רוצים סרטון אנימציה מרשים לעסק שלך?
סרטי תדמית, שיווק, מוצר או הדרכה למוצרים ושירותים
קבלו הצעת מחיר משתלמת

בעולם השיווקי של היום, סרטון תדמית טוב הוא כרטיס הביקור שלכם ברשת האינטרנט והוא הגורם שיאפשר לכם להציג בפני הלקוחות הפוטנציאלים שלכם את המוצר או השירות שאתם משווקים וכמובן יסייע לכם למתג את עצמכם בכל אופן שתרצו.

אבל, כידוע לכולם, מהפיכת האינטרנט שהגיעה לכל בית בישראל בשנים האחרונות חוללה שינוי גם בעולם השיווק המוכר ובייחוד בנישת סרטוני התדמית שעד כה היו בונים בצורה כבדה ורישמית ולא הצלחו לצלוח את המעבר למדיום מהיר כמו רשת האינטרנט.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר מקרוב את האפשרות החדשה ליצירת סרטוני תדמית מעניינים ומלהיבים – בואו להכיר את ההזדמנות ליצירת סרטון תדמית באנימציה.

סרטון תדמית באנימציה?

כולנו מכירים את סרטוני האנימציה הבידוריים שהעברנו מולם שעות רבות של הנאה, משהו בקסם תפס אותנו והיום, ניתן להשתמש באותו הקסם גם ככלי שיווקי חדש על ידי יצירת סרטון תדמית באנימציה.

מעבר לכך, חשוב לדעת כי סרטון תדמיתי באנימציה מאפשר לנו לחצות את גבולות הדמיון, לבנות כל סט שנרצה בקלות ובמהירות מבלי להתחשב במגבלות התקציב הלוחצת ומבחן התוצאה מוכיח כי גם בתקציב נמוך יחסית, ניתן לבנות סרטון מעניין,מרשים ומהנה.

 

דוגמאות לסרטוני אנימציה

אז למה סרטון תדמית באנימציה ולא סרטון תדמית רגיל?

אם בחרתם דווקא בסרטון תדמיתי רגיל, חשוב שתדעו שניתן לשלב קטעי אנימציה בכל סרטון תדמיתי או שיווקי ובהם להציג דמויות אנימטיביות שיצרו רגש הזדהות אצל הלקוחות יתכן שתרצו שדמות האנימציה תיהיה ילד, סוכן מכירות, פיל, דמות מוכרת מהטלוויזיה או אולי הדרכה קלילה וחדשנית אין גבולות למה אנימטורים טובים יכולים לעשות.

מעבר לכך, סרטון אנימציה יכול להעביר בקלות כל מסר שיווקי בצורה טרנדית וחדשנית ולהגיע אל קהל היעד שלכם במהירות שיא שכן הגולשים ברשת האינטרנט משתפים בעצמם את הסרטונים בשל אופייהם היחודי

ניתן לראות כי יותר ויותר חברות גדולות במשק הישראלי ובין משרדי הממשלה בוחרות דווקא באפשרות של סרטון תדמית באנימציה או אפילו סרטוני הדרכה אותם מלווה דמות מצויירת. הבחירה אינה מקרית ומחקרים מראים שדווקא עם דמויות מצויירות נרשמת רמת ההזדהות הגבוהה ביותר בקרב לקוחות.

אל תגבילו את עצמכם לסרטון תדמיתי בנאלי ומשעמם, שווקו ללקוחות שלכם את המסרים השיווקיים שלכם בצורה מעניינת וחדשנית על ידי בחירה בסרטון תדמיתי באנימציה. צרו עימנו קשר עכשיו ונשמח לעזור 0737-282930 או הירשמו בטופס ונחחזור בהקדם!