פרסום במעליות – משדרגים את חווית המעלית!

פרסום במעליות נחשב לפרסום חסכוני, עוצמתי וממוקד לקהל יעד בתוך בנייני מגורים, קניונים, מגדלי יוקרה, בתי מלון, משרדים ועוד
קבל הצעת מחיר משתלמת

פרסום במעליות נחשב לפרסום חסכוני, עוצמתי וממוקד לקהל יעד בתוך בנייני מגורים, קניונים, מגדלי יוקרה, בתי מלון, משרדים ועוד רבים נוספים. פרסום על מראה המאפשר יצירת תקשורת אפקטיבית בין החברה המפרסמת לקהל ייעודי העושה שימוש בשירותי המעלית.

למי מאיתנו לא יצא לחוות שתיקה מביכה או זמן המתנה מסוים עד שהמעלית תגיעה ותיסע ליעדה? חווית הנסיעה במעלית לפעמים טומנת בחובה מבוכה קלה והסתכלות רבה לצדדים.

יתרונות פרסום במעליות

· חשיפה 24/7.

· קהל יעד ממוקד.

· יעילות בהעברת המסרים.

· עיצוב אטרקטיבי ומושך להעברת המסר.

התקשרו עכשיו לפרטים נוספים 072-3926937

פרסום על מסכים במעלית – הזדמנות עסקית למפרסמים

מפרסמים רבים הבינו כי אין כמו לנצל את "הזמן המת" ולבחור להציג את המוצר או השירות שלהם לקהל יעד פוטנציאלי גם על מסכים במעליות.

לקוח "שבוי" העושה את דרכו ליעד המבוקש, יסיט את מבטו בין הקירות השונים או ישהה מספר שניות על הצג הדיגיטלי המראה את המספר המתחלף בין הקומות השונות.

במידה ובזמן נתון נוכחים במעלית מספר אנשים זרים, רובם המכריע יבחר להתמקד באותם אובייקטים או מיצגים, מה שיגביר את אחוז החשיפה לפרסומת המוצגת בחלקה הפנימי של המעלית.

מהו הזמן הממוצע שייקח לנו להגיע ליעד?

קהל יעד העושה שימוש במעליות, פעמים רבות ימצא את עצמו חסר מעש עד שיגיע ליעדו. הזמן הממוצע בו אדם ממתין למעלית או נוסע בה עד שיגיע ליעדו, נע בין 90-100 שניות. מצב זה, מזכה את המפרסמים בקהל יעד "שבוי" בו יאלצו הנוסעים להיחשף לפרסומות שלהם.

לרוב, נדע מבעוד מועד מי קהל היעד העושה או עתיד לעשות שימוש במעליות ובהתאם לכך נוכל להתאים את הפרסום עבורו. המצב הנוכחי נחשב לנקודת מפתח בו המפרסמים יודעים בדיוק מי הוא קהל היעד הממוקד ואילו פרסומות להציג לו.

מעלית ככלי תחבורה עיקרי

מבניינים חדשים ועד השלמת פרויקט תמ"א 38, המעלית נחשבת היום לכלי שאנו עושים בו שימוש כמעט על בסיס יומיומי. חברות רבות וביניהן גם וועדי בתים הבינו את הפוטנציאל הגלום, להכנסה כספית, בעת חשיפת תוכן באמצעות פרסומות ממוקדות לכל העושים שימוש במעליות בין אם על ידי מבקרים שונים או העובדים הקבועים.

לסיכום

מי מאיתנו לא חווה שתיקה מביכה כאשר נסע במעלית ומצא נקודה להישיר אליה מבט עד שהגיעה ליעדה ונפתחו הדלתות?
שיטות פרסום שונות וביניהן פרסומות מודפסות או שילוט דיגיטלי במעליות הפכו לכלי עוצמתי וחסכוני עבור חברות בארץ ובכל העולם.

הדרך הטובה ביותר להעברת מסרים באיכות גבוהה, באופן וויזואלי, קריא וברור לקהל יעד ממוקד. פרסום במעליות יבטיח לכם חשיפה קבועה ורחבה לכל קהל יעד שתבחרו בו.


לחזרה לעמוד הבית – לחץ כאן